Hotel Olomouc TRINITY
Hotel TRINITY ubytování Olomouc Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel TRINITY / Olomouc

Hotel Trinity **** - bývalý název GEMO, Vás osloví krásnými pokoji a kvalitními hotelovými službami v centru Olomouce. Restaurace s nabídkou ze sezónních surovin, moravská vína a konferenční prostory pro soukromou i firemní klientelu. Pohodlné ubytování v centru Hané.

Název Hotel Trinity evokuje spojitost s památkou UNESCO - Sloupem Nejsvětější Trojice v centru Olomouce, pár kroků od hotelu a restaurace .

Olomouc ubytování:
Vyberte si pokoj podle svého přání . Na všech typech pokojů hotelu Trinity je hostům k dispozici bezplatný vysokorychlostní internet WIFI, TV se satelitním příjmem (17 programů), trezor, minibar, telefon s přímou volbou, psací stůl, vybavená koupelna se sprchou nebo vanou, kosmetické potřeby, kosmetické zrcadlo, čistící potřeby na boty, fén a pokojový servis.

Možnost přistýlky a volby kuřáckého pokoje. Dětská sleva na vyžádání. V hotelu Trinity v Olomouci je také bezbariérový pokoj. Na pokojích de Lux a v apartmánech je navíc čalouněné křeslo nebo pohovka, kávový / čajový servis, župan a přezůvky, koberec.

Hotel Trinity Gastronomie:
Kuchaři restaurace Hotelu Trinity Vám rádi předvedou své umění při přípravě široké nabídky pokrmů národní i mezinárodní kuchyně podle posledních gastronomických trendů. K lahodným pokrmům doporučí kvalitní moravská vína našich předních vinařů.

Příjemné posezení najdete v klimatizované nekuřácké restauraci s kapacitou 50 osob, vinárně s kapacitou až 40 osob vhodné pro slavnostní obědy či večeře, případně salónku s kapacitou až 16 osob. V prostorách Hotelu Trinity Vám rádi zajistí rauty, recepce, promoce, svatební hostiny, oslavy, výročí, obchodní jednání, módní přehlídky a školení. K zapůjčení audio-video technika.

Hotel Trinity Cateringové služby
Chystáte se zorganizovat firemní nebo společenskou recepci či rodinnou oslavu? Hotel Trinity v Olomouci Vám nabízí vhodné prostory, zajistí slavnostní tabuli, vhodnou dekoraci či květinovou výzdobu. Do základní cateringové nabídky patří občerstvení studené i teplé kuchyně, výběr sladkých dezertů, ovoce a nápojů včetně stolního inventáře.

Okolí:
Hotel Trinity leží v historickém centru města Olomouce na rohu Pavelčákovy ulice a třídy Svobody. Olomoucký sloup Nejsvětější Trojice je dominantou středu města a návštěvníkům svou impozantností snadno vyrazí dech. Jedná se o vůbec největší seskupení barokních soch v rámci jedné skulptury ve střední Evropě. Sloup měří 32 metrů a v jeho spodní části se nachází kaple, která je sezonně přístupná.
Hotel Olomouc TRINITY - K hotelu přísluší parkovištěHotel Olomouc TRINITY - disponuje restauracíHotel Olomouc TRINITY - disponuje vinárnouHotel Olomouc TRINITY -  je k dispozici připojení na internetHotel Olomouc TRINITY -  je k dispozici letní terasaHotel Olomouc TRINITY - disponuje kavárnouHotel Olomouc TRINITY - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Olomouc TRINITY - přijímá kreditní karty VISAHotel Olomouc TRINITY - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Olomouc TRINITY - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Olomouc TRINITY - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Olomouc TRINITY - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Olomouc TRINITY - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Olomouc TRINITY - na pokojích je telefon